Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Kopējās biļetes cena 35.00 – 75.00 EUR

Ar Siguldas novada ID karti biļetēm iepriekšpārdošanā 20% atlaide

Biļetes

Šā mēneša pēdējā nedēļas nogalē – 26., 27. un 28. augustā – brīvdabas kultūrtelpā “DABĀ”, Siguldas novada Nurmižos, notiks kamermūzikas koncertcikls “Tuvāk zvaigznēm”, kas būs festivāla “Būt DABĀ” galvenais notikums. Festivāla pirmsākumi meklējami Nurmižu mājā “Bedrītes” 2020. gadā, pateicoties dziedātājas Vizmas Zvaigznes iniciatīvai un viņas ģimenes atbalstam. Šogad Nurmižu kultūrtelpā “DABĀ” visiem interesentiem piedāvā īpašu kamermūzikas baudīšanas pieredzi neaizmirstamā atmosfērā dabas ielokā, tiešā Gaujas nacionālā parka tuvumā.

Programmā paredzēti trīs kamermūzikas koncerti dienvidnieciskos ritmos:

  • 26. augustā plkst. 20.00 paredzēts “DUO AUSMA” koncertuzvedums “NINGHE”. Tajā piedalīsies mecosoprāns Vizma Zvaigzne (Latvija, Vācija), koncertģitāra – Teduardo Prasetjo (Theduardo Prasetyo) (Indonēzija), iestudējuma režisore – Vendula Novākova (Vendula Nováková) (Čehija). Programmā skanēs Izaka Albenisa, Manuela de Faljas un Šavjera Montsalvadžes mūzika. Biļetes cenas 15 eiro. Bērniem, studentiem, pensionāriem – 7 eiro. VIP biļete – 25 eiro. ArSiguldas novada ID karti biļetēm iepriekšpārdošanā 20% atlaide. Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un Ukrainas pilsoņiem biļetes cena – 1 eiro (biļetes, uzrādot attiecīgo dokumentu, būs pieejamas uz vietas pasākuma norises vietā).
  • 27. augustā plkst. 20.00 koncertprogrammā “Vuelvo al sur jeb Atgriezties dienvidos” uzstāsies Aija Vītoliņa (Amber) un muzikālā apvienība “Tango Sin Quinto”. Talantīgu mūziķu ekspresīvā un daudzkrāsainā izpildījumā skanēs tango mūzika ar komponistu Morisa Ravela, Rišāra Galjāno darbiem, dziesmas no Astora Pjacollas tango operas “Maria de Buenos Aires”, kā arī Edītes Piafas skaistākās melodijas franču valodā. Biļetes cenas 20 eiro. Bērniem, studentiem, pensionāriem – 10 eiro. VIP biļete – 30 eiro. Ar​Siguldas novada ID karti biļetēm iepriekšpārdošanā 20% atlaide. Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un Ukrainas pilsoņiem biļetes cena – 1 eiro (biļetes, uzrādot attiecīgo dokumentu, būs pieejamas uz vietas pasākuma norises vietā).
  • 28. augustā plkst. 18.00 norisināsies teatrāls koncertuzvedums “Loving You”, kurā piedalīsies Ievas Lavrinovičas Trio (Spānija). Balss – Ieva Lavrinoviča (Latvija, Spānija), klavieres – Hetors Čabrera (Hector Chabrera) (Spānija) un saksofons – Džozefs Hils (Joseph Gil) (Spānija). Par skaisto, skumjo, atbildīgo, nesavtīgo un tomēr bieži vien arī pavisam egoistisko mīlestību stāstīs skaņdarbi no Portera (Porter), Loida Vēbera (Lloyd Webber), Sondhaima (Sondheim) un citu Brodvejas mūziklu autoriem angļu un spāņu valodā, kā arī uzmirdzēs vokālās un instrumentālās pērles no spāņu teātra un estrādes mūzikas. Biļetes cenas 15 eiro. Bērniem, studentiem, pensionāriem – 7 eiro. VIP biļete – 25 eiro. Ar​Siguldas novada ID karti biļetēm iepriekšpārdošanā 20% atlaide. Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un Ukrainas pilsoņiem biļetes cena – 1 eiro (biļetes, uzrādot attiecīgo dokumentu, būs pieejamas uz vietas pasākuma norises vietā).

Festivāla “Būt DABĀ” laikā 27. un 28. augustā no plkst. 10.00 līdz 18.00 bez maksas tiks piedāvātas dažādas radošas aktivitātes gan lieliem, gan maziem, aizraujoši pārgājieni, brīvdabas izstāde par reiz tik iespaidīgo Nurmižu muižu un tās apkārtni, orientēšanās labirints, fotoinstalācijas dabā, kā arī citi pārsteigumi.

Biļetes uz festivāla koncertiem vai kopējo festivāla biļeti var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē šeit.