Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena – 7.00 eiro, Siguldas ID karšu īpašniekiem, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā, atlaide 20%, daudzbērnu ģimenēm 40% . Pirmskolas vecuma bērniem ieeja brīva.

Pasākuma dienā biļetes cena – 7.00 eiro.

22. jūlijā Siguldas Pils PAVILJONS aicina uz talantīgās Indie – pop mākslinieces KATŌ koncertu.

20.00 Dj un cafe “Pils dārzs”
21.00 KATŌ koncerts

KATŌ ir dziedātāja no Latvijas, kura ar veiksmīgu debiju sevi pieteica 2019. gada februārī, izdodot singlu “Es gāju par tālu”. Deviņu mēnešu laikā tika izdots arī pirmais mazalbums “Ko mani putni ēd”, kas tika atzīts, kā stabils pieteikums Latvijas popmūzikā, ko izceļ nominācija Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons 2020” kategorijā “Gada debija”. Gada laikā KATŌ ir iekarojusi vairāku Latvijas radio staciju TOP’u virsotnes – debijas singls “Es gāju par tālu” Latvijas Radio 2 “Muzikālās bankas 2019” apbalvošanas ceremonijā atzīta par gada 10. vērtīgāko dziesmu.

2021. gads ir rezultējies ar KATŌ pirmo pilnmetrāžas albumu “Es tā jūtos”, kas tika izziņots februārī – dziedātājas dzimšanas dienā – ar singlu “Naktstauriņš”, tajā izceļot tādas vērtības kā latviskā identitāte, sievišķība, mīlestība un domas vienkāršums.
Singls plaši rezonēja visās vadošajās valsts radiostacijās, noturot stabilu pozīciju līdz pat vasaras sezonas noslēgumam. Rudens tika atklāts ar albumu un tā vadošo singlu “Es tā jūtos”, kas tapa sadarbībā ar mūziķi ZeBrene.

Dziedātāja savu mūziku raksturo, kā Indie-pop un tās radīšanai iedvesmojas no savas pieredzes un novērojumiem. Dziesmas ir sirsnīgas un viegli uztveramas. Tādas kurās teju katrs klausītājs un koncertu apmeklētājs var atrast daļiņu no sevis.
Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram.

Saistītā informācija

Pils Paviljons