Datums:
Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

P: 10.00-19.00
O: 10.00-19.00
T: 10.00-19.00
C: 10.00-19.00
Pk: 10.00-19.00
Se: 11.00 – 16.00
Sv: slēgts

Cenas:

Biļešu cena – 12.00-15.00 eiro

ID karšu īpašniekiem 20% atlaide.

Biļetes

4. martā plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” izskanēs koncerts “Katrīna un Smukais Lībietis”, kurā dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo, meistarīgo ģitāristu Riharda Lībieša un Ginta Smukā koncertprogrammā savijas pasaulē iemīļotas dziesmas ar mūziķu pašu oriģinālkompozīcijām.

Šī ir emocionāli ļoti piesātināta programma, kur latviešu, ukraiņu un itāļu temperamenti mūzikā izteikti ārkārtīgi sulīgi, krāsaini un kontrastaini. Tā ir programma, kurā mūziķi nebaidās eksperimentēt, aizraujot klausītājus sev līdzi muzikālā ceļojumā, tajā pat laikā arī veldzējot ar ārkārtīgi populārām un saldi skaistām melodijām. Koncertā dzirdami gan daudzi atklājumi, gan arī tādas visu iemīļotas dziesmas kā “Besame Mucho”, “O Sole Mio” un “Tumša nakte, zaļa zāle”. Pirmo reizi šo koncertprogrammu klausītājiem bija iespēja dzirdēt Osokina Brīvības festivālā.

Biļešu cena ir 12–15 eiro, arSiguldas novada ID karti – 20% atlaide. Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā “Siguldas devons” kasē un tiešsaistē.

Koncertu varēs apmeklēt personas, kuras kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā. Koncerta laikā jālieto medicīniskās maskas vai respiratori.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv

Saistītā informācija

Kultūras centrs “Siguldas devons”