Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

15.00 EUR

Biļetes

2019. gada decembrī dziedātāja Beāte Zviedrem arfiste Ieva Šablovska, saksafonists Ainars Šablovskis un sitaminstrumentāliste Marta Kauliņa –
Pelnēna apvienojušies saskanīgā ansamblī un kopā ar kombonistiem Jēkabu Jančeski un Raimondu Tigulu radījuši Ziemassvētku laika programmu, kuras pirmatskaņojums Latvijas Radio 1. studijā tika tiešraidē translēts arīdzan 15 Eiroradio dalībvalstīs!

Šis īpašais notikums ir pamatā arī programmai “Ziemassvētku brīnumdziesmas”, kas labi iederas gada tumšajā laikā. Koncertprogrammas īpašā noskaņa sakņojas izvēlētajā repertuārā untik dažādo tembru lieliskajā harmonijā – skan soprāna, alta un tenora saksafoni, arī duduks un arfa, daudzveidīgi sitaminstrumenti un Beātes īpašā balss. Dziesmas koncertā tiek dziedādas latīņu, vācu, franču, latgaliešu, angļu un latviešu valodā parādot, cik gan dažāda var būt Ziemassvētku svinēšana.

Koncertā piedalās Beāte Zveidre (balss), Ainars Šablovskis (soprāna, alta, tenora saksafoni un duduks), Marta Kauliņa – Pelnēna (sitaminstrumenti) un Ieva Šablovska (arfa).