Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

No 15.00 līdz 20.00 EUR, kopā ar “Skulmju mājas” apmeklējumu gida pavadībā ieejas biļetes no 20.00 līdz 25.00 EUR, ar Siguldas novada ID karti 20% atlaide. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un Mālpils Kultūras centrā.

Koncertuzvedums “Valentīns Skulme 100 vēstulēs” būs sajūtu stāsts par teātra un kino aktiera ideālu meklējumiem sevī, mākslā, pasaulē, kurus skatītājs varēs iepazīt caur Valentīna Skulmes rakstītām un viņam rakstītām vēstulēm.

Valentīna Skulmes stāstu 100 vēstulēs skatītājiem izstāstīs aktieri Katrīne Pasternaka un Juris Kalniņš, mīms Andris Apinis, dejotāji Egija Abaroviča un Reinis Rešetins, pianisti Roksana Tarvide un Kaspars Bumbišs, kā arī Mālpils Kultūras centra amatierteātris “Vēji”. Koncertuzveduma radošo komandu veido režisors Kārlis Anitens, māksliniece Anitra Bērziņa un gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš.

Savukārt, pirms izrādes, būs iespēja apskatīt izstādi – “Valentīns Skulme mākslinieku gleznās”, kā arī dažādus teātra izrāžu rekvizītus un tērpus, ielūkoties informācijā par mākslinieka daiļradi un dzīvi. Darbosies Mālpils muižas teātra bārs.

Mālpils pagasta “Skulmju” mājās sezonu plānots uzsākt 21. aprīlī – aktiera Valentīna Skulmes dzimšanas dienā. Šīs sezonas atklāšana būs īpaša, jo tiks atzīmēta Valentīna Skulmes 100 gadu jubileja, kā arī “Skulmes” pirmo gadu vērs durvis, esot pašvaldības īpašumā. “Skulmes” atrodas stāvā, gleznainā Mergupes krasta malā. Tās ieskauj veci ozoli un gobas, ap māju savulaik pleties Valentīna un Ināras iekopts košumdārzs, kura plānošana un atjaunošana prasīs vairāku sezonu darbu.

Šogad “Skulmes” īpaši gaidīs apmeklētājus 22. un 23. aprīlī, kad Mālpils Kultūras centrā būs skatāms koncertuzvedums “Valentīns Skulme 100 vēstulēs” un īpaša izstāde.