Datums:
Adrese:
  • Šveices iela 19, Sigulda, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena – no 8 līdz 16 eiro, ar Siguldas novada ID karti, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā, tiek piemērota 20 % atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40 %. 

22. septembrī plkst. 19.00 Siguldas koncertzāle “Baltais flīģelis” ielūdz savus klausītājus uz vērienīgu koncertsezonas atklāšanas koncertu. Koncertzāle uzsāks savu 23. sezonu, piedāvājot vēl nebijušu mūzikas pieredzi.

Uz skatuves kāps Latvijas vienīgais pastāvīgi koncertējošais sitaminstrumentu ansamblis “PERPETUUM RITMICO” (Guntars Freibergs, Mikus Bāliņš, Elvijs Endelis un Ernests Mediņš), lai klausītājus priecētu ar aizrautīgu, kreatīvu un īpaši izvēlētu programmu. Vērā ņemams būs ārkārtīgi plašais pielietoto sitaminstrumentu klāsts, kas klausītāju ievedīs bezgalīgā skaņu, tembru un noskaņu pasaulē – unikālā mūzikas skaņu dimensijā.

Koncerta apmeklētāji varēs būs liecinieki arī pasaules pirmatskaņojumam – komponistes Renātes Stivriņas opusam “Skaņas dzimšana”, kas īpaši radīts koncertzāles sezonas atklāšanai, iezīmējot tās 23. sezonas mākslinieciskās ieceres un satura vadlīnijas.

Biļetes cena – no 8 līdz 16 eiro, arSiguldas novada ID karti, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā, tiek piemērota 20 % atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40 %. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē

Koncerta norisi atbalsta Siguldas novada pašvaldība un Valsts Kultūrkapitāla fonds.