Datums:
Adrese:
Cenas:

Ieeja pasākumā 3.00 eiro, Siguldas novada ID kartes īpašniekiem – 2.50 eiro

Jau sesto gadu 2.aprīlī Mores TN ieskandinās koristu balsis koncertā- konkursā “Koru kari Morē”. Šajā gadā tajā piedalās četri kori no Krimuldas, Nītaures un Mores. Mores pamatskola ir jaunizveidojusi savu dziedošo kolektīvu un ir gatavi pieteikt savu dalību dziesmu karos.

Katrs koris pasakumā izpildīs 3 dziesmas-
1)izcilā latviešu komponista Mārtiņa Brauna piemiņai, tiks atskaņoti viņa komponētie skaņdarbi
2) Dziesma par mīlestību
3) Brīvais stils, kurā koris dzied dziesmu pēc savas izvēles.

Un pēdējais nosacījums – viena no dziesmām jādzied ar kādu atpazīstamu personību. Koncerts gaidāms krāšņs! Konkursu vērtēs žūrija, kura noteiks šī gada “Zelta kora” titula ieguvējus. Arī skatītājiem būs iespēja balsot par sev simpātiskāko kori.
__________________
Ieeja pasākumā 3.00 eiro, Siguldas novada ID kartes īpašniekiem – 2.50 eiro

Pasākums notiek “Zaļajā” režīmā, to varēs apmeklēt bērni līdz 18 gadu vecumam bez Covid-19 sertifikāta.
Un pieaugušajiem, kas veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu COVID-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu(pēdējo 6 mēnešu laikā). Koncerta laikā personām no 7 gadu vecuma jānēsā maskas.
Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Izpildītājs atbild par epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu, kas veicami, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību, saskaņā ar Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumu, MK noteikumiem Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, un citiem normatīvajiem aktiem.

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.