Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

1. – 30. aprīlis

Koprades laboratorijās, Siguldas Stacijas laukumā 1. aprīlī plkst. 18.00 tiks atklāta Siguldas novada mākslu skolu izstāde “TIK un TĀ”, ekspozīcijās ar savu radošo un pedagoģisko darbību dalīsies Inčukalna Mūzikas un mākslas skola, Krimuldas Mūzikas un mākslas skola, Maijas Pīlāgas Lēdurgas Mākslas skola un Mālpils Mūzikas un mākslas skola. Aprīlī turpinām ieraudzīt talantus tepat mums līdzās, Siguldas novadā.

Imants Ziedonis teicis: “Kas ir ideja? Ideja ir lielais “TIK UN TĀ”. Ka mēs tik un tā esam palikuši pie sava: dabas lielie attīstības likumi paši par sevi ir cienāmi un svēti, un svēta ir tā vieta, kurā mēs cilvēku vārdā to apliecinām.” Šobrīd ideja dzīvo par spīti visam un ir šis lielais “TIK un TĀ”. Katra no skolām veidojusi savu reprezentatīvo ekspozīciju vienā no namiņiem, kurā būs apskatāmi gan audzēkņu darbi, gan instalācijas. Izstāde kopumā būs gan raiba krāsās, gan izmantotajās tehnikās un materiālos. “Tik un tā turpinām no sirds darīt savu darbu, muzicējam, radām, iedvesmojam un ceram to darīt vēl ilgi.” Tā par ekspozīciju Mālpils Mūzikas un mākslas skolas pārstāvji.

Siguldas novads ir bagāts ar izglītības iestādēm, kur augt un radoši attīstīties jaunajiem, daudzsološajiem prātiem. Novadā ir kopumā piecas mākslas un mūzikas skolas.

Marta mēnesi sevi Stacijas laukumā prezentēja Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis”, savukārt no 1. līdz 30. aprīlim ar sevi iepazīstinās Inčukalna, Krimuldas, Lēdurgas un Mālpils mākslu un mūzikas skolas.

#darisavupilsētu