Datums:
Adrese:
Kontakti:

Līdz 30. aprīlim Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma koprades laboratorijās būs skatāma Siguldas novada mākslu skolu izstāde “TIK un TĀ”. Ekspozīcijās ar savu radošo un pedagoģisko darbību dalīsies Inčukalna Mūzikas un mākslas skola, Krimuldas Mūzikas un mākslas skola, Maijas Pīlāgas Lēdurgas Mākslas skola un Mālpils Mūzikas un mākslas skola. Aprīlī turpinām ieraudzīt talantus tepat mums līdzās, Siguldas novadā.

Imants Ziedonis teicis: “Kas ir ideja? Ideja ir lielais “TIK un TĀ”, ka mēs tik un tā esam palikuši pie sava: dabas lielie attīstības likumi paši par sevi ir cienāmi un svēti, un svēta ir tā vieta, kurā mēs cilvēku vārdā to apliecinām.” Šobrīd ideja dzīvo par spīti visam un ir šis lielais “TIK un TĀ”. Katra no skolām veidojusi savu reprezentatīvo ekspozīciju vienā no namiņiem, kurā būs apskatāmi gan audzēkņu darbi, gan instalācijas. Izstāde kopumā būs gan raiba krāsās, gan izmantotajās tehnikās un materiālos. “Tik un tā turpinām no sirds darīt savu darbu, muzicējam, radām, iedvesmojam un ceram to darīt vēl ilgi,” tā par ekspozīciju saka Mālpils Mūzikas un mākslas skolas pārstāvji.

Siguldas novads ir bagāts ar izglītības iestādēm, kur augt un radoši attīstīties jaunajiem, daudzsološajiem prātiem. Novadā ir kopumā piecas mākslas un mūzikas skolas.

Martā Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma koprades laboratorijās sevi prezentēja Mākslu skola “Baltais flīģelis”, savukārt līdz 30. aprīlim ar sevi iepazīstinās Inčukalna, Krimuldas, Lēdurgas un Mālpils Mākslu un mūzikas skolas.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
Plašāka fotogalerija

© www.sigulda.lv