Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

20 EUR

Svētdien, 19. decembrī, plkst. 12.00 Krimuldas muižā tiks ieskandināti Ziemassvētki koncertā “Trīs vīri Ziemassvētkos”, kurā uzstāsies Jānis Lūsēns, Mārtiņš Vilsons un Zigfrīds Muktupāvels.

Šajā Ziemassvētku programmā satiekas trīs pieredzējuši skatuves mākslinieki – aktieris Mārtiņš Vilsons, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels un komponists Jānis Lūsēns, kuri ar stāstiem, dziesmām, dzejoļiem uzbur tālās bērnības ainas. Visa programma ir kā vienots vēstījums, ka kopā būšana, laipns smaids, tradīcijas, ģimenes vērtības ir mūsu dzīves pamatu pamats. Koncertā skanēs dažādu autoru dzeja, tautas pasakas un Kārļa Skalbes proza, kā arī populārākās komponista Jāņa Lūsēna dziesmas – “Ziemas ceļā”, “Maza zila zīlīte”, “Pirmais sniegs”, “Jaunās egles” un citas.

Biļetes iespējams rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 29111619 (biļešu skaits ierobežots).

Ieeja pasākumā apmeklētājiem, kuri varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu. Sertifikātu var lejupielādēt tīmekļa vietnē www.covid19sertifikats.lv. Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.
 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.