Datums:
Adrese:
  • Mālpils Kultūras centrs, Nākotnes iela 5, Malpils, Siguldas novads
  • Saņemt norādes
Kontakti:

Mālpils Kultūras centra izstāžu zālē ir aplūkojama gleznotājas Kristīnes Kutepovas personālizstāde “Dabas klātbūtne”. Izstādes darbos atrodami stāsti par liepu ziediem Lielupes krastā, kaķa noslēpumaino pasauli, Palermo kalniem, meža gariem un par pāreju no viena posma citā. Gleznas atspoguļo un atgādina par dabas klātbūtni visur, arī abstraktās lietās.

Kristīne Kutepova absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās mākslas nodaļas glezniecības bakalaura un maģistra studiju programmu. Kopš 2014. gada Kristīne Kutepova piedalījusies dažādās grupu izstādēs, tostarp starptautiskos projektos Itālijā un Vācijā. Mākslinieces nozīmīgākās personālizstādes ir “Redzējumi” Rīgas Mākslas telpā, “Brīnumzeme” Jūrmalas pilsētas muzejā, “Dabas portreti” Liepājas pilsētas muzejā un citas.

2017. gadā gleznotāja saņēmusi Mākslas akadēmijas balvu konkursā “SEB stipendija glezniecībā” un 2015. gadā – mecenātes Ināras Teterevas stipendiju mākslā.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.