Datums:
Adrese:
Kontakti:
Biļetes

22. decembrī kultūras centrā “Siguldas devons” būs skatāma dramaturģes Ances Muižnieces izrāde “Mēs, roks, sekss un PSRS”, ko demonstrēs Valmieras Drāmas teātris. Šis ir stāsts par jauniem cilvēkiem, kuri 1985. gadā piedzīvoja leģendāro grupas “Pērkons” koncertu Ogres estrādē un tam sekojošo vilciena izdemolēšanu.

Trīs draugi – septiņpadsmit gadīgie Andrejs, Vizma un Uģis – klausās mūziku, cenšas atrast savu vietu dzīvē, risina attiecības viens ar otru, ar savām ģimenēm un komunistisko režīmu. Viņu alkas pēc neatkarības no vecāku un iepriekšējo paaudžu uzskatiem un kontroles sakrīt ar lielajām, kolektīvajām, gaisā jūtamajām alkām pēc pārmaiņām un brīvības. Izrādē skanēs arī “Pērkona” mūzika, katrai dziesmai kļūstot par nozīmīgu daļu no stāsta.

Izrādes režisors ir Jānis Znotiņš, scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Pamela Butāne, gaismu mākslinieks – Gatis Priednieks-Melnacis.

Lomās: Kārlis Freimanis, Eduards Johansons, Ilze Pukinska, Skaidrīte Putniņa, Klinta Reinholde, Sandis Runge.

Biļešu cena no 18 līdz 20 eiro, iepriekšpārdošanā arSiguldas novada ID karti tiek piemērota 20% atlaide. Biļetes var iegādāties kultūras centra “Siguldas devons” kasē un tiešsaistē šeit.