Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

no 12.00 – 18.00 EUR,

ar Siguldas novada ID karti 20% atlaide

Biļetes

20. aprīlī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” gaidāma Dailes teātra viesizrāde “Mūsējās”. Tā ir franču autora Ērika Asuss komēdija, kura režisora Intara Rešetina režijā savu pirmizrādi piedzīvoja 2017. gadā Dailes teātrī.

Draugs taču ir tas, kuram var piezvanīt nakts vidū, pateikt: “Es izdarīju noziegumu!”, un viņš piedāvāsies palīdzēt aprakt līķi. Makss, Pols un Simons ir draugi jau daudzus gadus. Šis ir parasts vakars, viņi ir nodomājuši iedzert un uzspēlēt kārtis. Katram no viņiem attiecībās ar sievietēm ir kādas problēmas, bet nekas īpašs. Taču, kad ierodas Simons, kļūst skaidrs, ka šoreiz tiešām kaut kas ir noticis. Bet viņi ir draugi. Ir jāatrod kāda izeja.

Izrāde ir nopietna komēdija 2 daļās. Izrādes ilgums – 2 stundas un 15 minūtes.

Izrādē spēlēs aktieri Lauris Subatnieks (Makss), Gints Grāvelis (Pols) un Aldis Siliņš (Simons) ar Initas Sondores (Estella), Ērikas Eglijas (Katrīna) un Kristīnes Nevarauskas (Magalī) piedalīšanos.

Radošajā komandā strādā arī scenogrāfs Kristaps Skulte, kostīmu māksliniece Vita Radziņa, horeogrāfe Inga Krasovska, video māksliniece Laura Rožkalne-Ozola un gaismu mākslinieks Harijs Zālītis. Lugu no franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas kultūras centra “Siguldas devons” kasē un tiešsaistē šeit.

Radošā komanda:
Ēriks Asuss “Mūsējās”
(No franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova)
Režisors – Intars Rešetins
Scenogrāfs – Kristaps Skulte
Kostīmu māksliniece – Vita Radziņa
Video māksliniece – Laura Rožkalne-Ozola
Gaismu mākslinieks – Harijs Zālītis
Horeogrāfe – Inga Krasovska
Lomās – Lauris Subatnieks
(Makss), Gints Grāvelis (Pols), Aldis Siliņš
(Simons)
Piedalās – Inita Sondore (Estella), Ērika Eglija (Katrīna), Kristīne
Nevarauska (Magalī)

Izrādi varēs apmeklēt personas, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.