Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

“Radix zālē” – ieejas maksa 60 eiro

“Cafe zālē”  – ieejas maksa 50 eiro

Siguldas novada ID kartes īpašniekiem iepriekšpārdošanā tiek piemērota 20% atlaide;

Biļetes

Kultūras centrs “Siguldas devons” aicina pavadīt veco un sagaidīt jauno gadu aizrautīgā ballē “Gadumija devonā”, kas notiks 31. decembrī no plkst. 21.00. “Siguldas devons” aicina gadumijas maģisko nakti pavadīt dzirkstošā atmosfērā kopā ar draugiem, radiem un svinību viesiem.

Sagaidīt 2023. gadu ar labu mūziku un smiekliem visas nakts garumā aicinās Jānis Stībelis ar mūziķu apvienību un prieka enerģijas radīšanas virtuozs Armands Simsons.

Jānis Stībelis, kurš pazīstams kā dziedātājs, dziesmu autors, producents un aranžētājs, gadumijas naktī pārsteigs ar žilbinošu, krāsainu, pasaules slavenāko hitu melodijām pilnu deju programmu trijos uznācienos. Savukārt Armands Simsons gādās, lai janvāra otrajā rītā ballētāji mostos vēl smaidot, jo pirmo mēs sagaidīsim kopā.

Līdz pat Jaunā gada rītausmai viesus ar lielisku deju mūziku iepriecinās dīdžejs Martin Alex.

Pasākuma programmā iekļauta došanās pusnaktī uz svētku uguņošanu Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā.

Vakara formāts – balle pie galdiņiem. Dresscode – “Tu esi svētki!”.

Baudīt krāšņo notikumu varēs divās pasākuma zonās, kurās tiks izvietoti galdiņi nesteidzīgai svinību baudīšanai.

Biļetes cenā ir iekļautas nelielas uzkodas un glāze dzirkstošā vīna. Ieejas biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, tostarp tiešsaistē šeit, un kultūras centra “Siguldas devons” kasē.

Pasākumā nav atļauts ienest dzērienus un ēdienus. Ieeja pasākumā, sākot no 12 gadu vecuma.

Vakara gaitā darbosies kultūras centra “Siguldas devons” kafejnīca “Aparjods”. Gadumijas ballei līdz 26. decembrim iespējams pasūtīt uzkodu plates, zvanot uz tālruņa numuru 67974414 vai apmeklējot restorānu “Aparjods” Ventas ielā 1A, Siguldā no plkst. 12.00 līdz 22.00.