Datums:
Adrese:
Kontakti:
Biļetes

26. martā plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” ar jaunā albuma koncerttūri “Cilvēks” uzstāsies Ivo Fomins. Koncertā izskanēs kompozīcijas no jaunā albuma, kā arī citas iemīļotas dziesmas.

Jaunais albums “Cilvēks” ieguvis savu nosaukumu, pateicoties klausītājiem un Muzikālajai bankai, kur dziesma “Cilvēks” ierindojusies augstā vietā. Albumā iekļauta augustā klajā nākusī dziesma “Lai jau deg”, kuras vārdu autors ir Guntars Račs. Lielākā daļa jaunā albuma dziesmu ar Ivo Fomina mūziku un Rača vārdiem būs pilnīgi nedzirdētas.

Līdz šim Fomins izdevis piecus soloalbumus, no kuriem pēdējais “Nekas jau nebeidzas” iznācis 2015. gadā.

Nu jau vairāku gadu garumā Ivo Fomins savu muzikālo karjeru veiksmīgi turpina kopā ar mūziķiem Robertu Dinteru (ģitāra), Kristapu Eihvaldu (ģitāra) un Ēriku Hanzovski (bungas), ar kuriem kopā arī izskanēs koncerttūre.

Biļešu cena – no 18 līdz 20 eiro, arSiguldas novada ID karti 20% atlaide. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē.

Ieeja koncertā apmeklētājiem, kas ir veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu (pēdējo 6 mēnešu laikā). Koncerta laikā jānēsā maskas. Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Izpildītājs atbild par epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu, kas veicami, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību, saskaņā ar Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumu, Ministru kabineta noteikumiem Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, un citiem normatīvajiem aktiem.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv