Datums:
Adrese:
  • Pils iela 10, Sigulda, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:

Šoruden jau otro reizi būs iespēja kūleņot un griezties Kultūr`Kūlenī – atraktīvā un saistošā kultūras pasākumā, kurā ikviens bērns, pusaudzis, jaunietis un viņa vecāks ir aicināts gūt jaunu un aizraujošu kultūras pieredzi. Kūlenis, lēciens iekšā citās kultūras pieredzēs! No vērotāja kļūt par aktīvu dalībnieku visdažādākajos kultūras procesos.

Programmā:
12.00 “Čellīno ceļo
Dzīvespriecīga izrāde par draudzību, greizsirdību, dusmām, līdzjūtību un dāsnumu.

Čellīno spēlē pazīstamu Baha skaņdarbu, ik pa laikam apstājoties, lai ieklausītos un paskatītos apkārt. Pēkšņi telpā parādās vēl divas būtnes – Krāsiņa un Deja. Kad mūzika skan, Krāsiņa un Deja kustas; kad mūzika apstājas, apstājas arī tās. Tā ir spēle, ko katrs no mums ir spēlējis kādā bērnības brīdī. Izrāde turpinās, mainot spēles un noteikumus. Uz skatuves Krāsiņa un Deja kopā ar Čellino spēlē spēles, kuru noteikumiem skatītāji var viegli sekot.

Izrāde tapusi sadarbībā ar koncertzāli Cēsis
Ieeja – bezmaksas

 14.00 un 16.00
“Labra nams” telpiska skaņas horeogrāfija

“Labra nams” ir stāsts par bezgalīgu ceļu skaņas un vārdu labirintā. Tā ir telpiska skaņas horeogrāfija, kuru ar nodomu radīt klātienes mākslas darba pieredzi ārpus vizuālās uztveres veidojuši mākslinieku apvienība IevaKrish sadarbībā ar komponistu Jēkabu Nīmani.

“Labra nams” ir veidots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “KultūrElpa” finansiālo atbalstu. Izrādes viesizrāžu cikls Latvijā notiek ar Vidzemes plānošanas reģiona un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.
Ieeja – bezmaksas, izņemot brīvbiļeti “Biļešu paradīzes” kasēs vai internetā