Datums:
Adrese:
Cenas:

15 – 25 eiro

Biļetes

Jau ceturto reizi Valters Krauze un viņa skatuves draugi un domubiedri apvienosies ļoti īpašā labdarības koncertā, lai aicinātu ikkatru no mums sajust dalīšanās prieku un kopīgi veikt kādu labu darbu – palīdzēt būt veseliem un laimīgiem Siguldas novada bērniem, kuriem ir nepieciešama nopietna ārstēšana.

Mēs esam tik bagāti, cik spējam palīdzēt otram! Ir tik viegli sniegt roku, vienlaicīgi izbaudot lielisku un tik daudzveidīgu mākslinieku koncertu.

Katra skatītāja iegādātā biļete būs atbalsts tiem, kam klājas grūtāk. 

Dziedātāji Aija Vītoliņa, Agnese Rakovska, Paula Saija, Zigfrīds Muktupāvels, Daumants Kalniņš, Gatis Irbe un mūziķi Romāns Vendiņš, Mārcis Auziņš, Ainis Zavackis un Pēteris Liepiņš sadarbībā ar kultūras centru “Siguldas devons” un tehnisko kompāniju “CXT” sirds gaišā koncertā mudinās cilvēkus labās domas vairot kā sniegpārslas cīruļputenī.

Katrs koncerta tapšanā iesaistītais mūziķis, fotogrāfs, video mākslinieks, radošā komanda un tehniskie speciālisti dos savu ieguldījumu nesavtīgi, nesaņemot atlīdzību.

Koncertu šoreiz vadīs dubultspēks – Valters Krauze un Arnis Krauze.

Visi koncerta biļešu ienākumi tiks ziedoti un sniegs palīdzību Siguldas novada bērniem, nodrošinot medikamentus, nepieciešamās terapijas, palīglīdzekļus vai aparatūru un palīdzību ārkārtas gadījumos.

Atnāc un kopā mēs iedosim spārnus!

Koncerts vienā daļā

Ilgums 90 min.