Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena  no 15 līdz 25 EUR

Biļetes

Jau trešo reizi Valters Krauze un viņa skatuves draugi un domubiedri apvienojušies ļoti īpašā labdarības koncertā, lai aicinātu ikkatru no mums sajust sirds siltumu un kopīgi veikt kādu labu darbu – palīdzēt būt veseliem un laimīgiem bērniem, kuriem ir nepieciešama ilgstoša ārstēšanās. Koncerts izskanēs 19. martā plkst. 15.00 kultūras centrā “Siguldas devons”.

Dziedātājas Linda Leen, Būū, Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa un citi izcili Latvijas solisti, mūziķi Mārcis Auziņš, Andris Ābelīte un Romāns Vendiņš, dejotājs Ģirts Bisenieks, kā arī citi skatuves mākslinieki sadarbībā ar kultūras centru “Siguldas devons” sirdssiltā koncertā mudinās cilvēkus labās domas vairot kā sniegpārslas cīruļputenī.

Katra skatītāja iegādātā biļete būs atbalsts tiem, kam klājas grūtāk. Katrs koncerta tapšanā iesaistītais mūziķis, fotogrāfs, dejotājs, videomākslinieks, radošā komanda un tehniskie speciālisti dod savu ieguldījumu nesavtīgi, nesaņemot atlīdzību. Koncertu vadīs labdarības akcijas idejas autors Valters Krauze.

Visi par koncerta biļetēm gūtie ienākumi tiks ziedoti un sniegs palīdzību Siguldas novada bērniem, nodrošinot medikamentus, nepieciešamās terapijas, palīglīdzekļus vai aparatūru un palīdzību ārkārtas gadījumos.

Atnāc, un kopā mēs iedosim spārnus!