Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

No 15.00 EUR līdz 25.00 EUR

Biļetes

Koncertā Valtera Krauzes skatuves draugi un domubiedri apvienojušies, lai aicinātu ikkatru no mums sajust sirds siltumu un kopīgi veikt kādu labu darbu – palīdzēt būt veseliem un laimīgiem bērniem, kuriem ir nepieciešama nopietna ārstēšana.


Ieva Kerēvica, Aija Vītoliņa, Kato, Jānis Šipkēvics, Mārcis Auziņš, Eduards Rediko, Romāns Vendiņš un citi skatuves mākslinieki sadarbībā ar kultūras centru “Siguldas devons” sirds gaišā koncertā mudinās cilvēkus labās domas vairot kā sniegpārslas cīruļputenī.
Koncertu vadīs labdarības akcijas idejas autors Valters Krauze.
Visi koncerta biļešu ienākumi sadarbībā ar biedrību “Cerību spārni” tiks ziedoti un sniegs palīdzību Siguldas novada bērniem, nodrošinot medikamentus, nepieciešamās terapijas, palīglīdzekļus vai aparatūru un palīdzību ārkārtas gadījumos.
Atnāc un kopā mēs iedosim spārnus!

Koncerts vienā daļā.
Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs vai eletroniski.
Ieeja koncertā apmeklētājiem, kas ir veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu COVID-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu(pēdējo 6 mēnešu laikā). Koncerta laikā jānēsā maskas.
Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.
Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.