Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieejas maksa – 5.00 EUR, ar Siguldas novada ID karti, pērkot iepriekšpārdošanā, 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm -40%. Koncerta dienā atlaides netiek piemērotas.

Biļetes

Būs skaļi, jo šis nav ģitāru norieta laiks!
Siguldas pils paviljonā atgriežas leģendārā grupa no Rīgas “Laika suns”.
Grupas koncerti apliecina, ka rokenrola enerģija vēl ir aktuāla, un ļauj noticēt, ka rokgrupas robežas ir plašas, brīvi jaucot ģitārmūzikas zelta laikmeta tradīcijas ar šodienas lielpilsētas ritmiem.

Laika Suns koncertā izpildīs gan jau labi zināmās dziesmas “Pavasari”, “Atceries Rīgu vasaras naktīs”, gan arī skaņdarbus no grupas pirmajiem diviem albumiem “Gaismas Lādiņš” un “Nakts Karalis”.


Pagājušajā gadā grupa “Laika suns” laida klajā jaunu dziesmu “Nav kur iet”. Kā stāsta grupas dalībnieks Arnis Račinskis: “Dziesma ir par to nakts noslēguma daļu, kad jau ir gaišs un visi normālie cilvēki guļ vai vienkārši vada savas normālās dzīves, bet tu jūties mazliet kā no citas planētas tukšajās pilsētas ielās. Un varbūt dzīvē arī.”


Jebkurā gadījumā ir 100% sagaidāma Laika Suns koncertiem raksturīgā enerģija un lādiņš, kas neatstāj vienaldzīgu, jo visi grupas dalībnieki ir ar pamatīgu ierakstu un spēlēšanas pieredzi grupās “Mofo”, “The Sound Poets”, “Momend”, “Tesa” un citās indie apvienībās.