Tuvākais datums:
Visi datumi:
  • 11. February, Saturday , 12.00 - 13.30
  • 11. March, Saturday , 12.00 - 13.30
  • 1. April, Saturday , 12.00 - 13.30
  • 13. May, Saturday , 12.00 - 13.30
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Bezmaksas.

Siguldas novada bibliotēka uzsāk jaunu lasīšanas veicināšanas programmu “La(p)sa lasa”. Programmā aicinātas iesaistīties ģimenes ar bērniem uz grāmatu lasīšanas piedzīvojumu ar mērķi stiprināt bērnu lasītprieku.

13.maijā plkst. 12.00 notiks lasīšanas veicināšanas programmas “La(p)sa lasa” atklāšana – iepazīšanās ar programmu, leļļu teātra izrāde, tikšanās un radoša darbošanās ar programmas lapsas tēla dizainu un logo izstrādātāju mākslinieci Unu Leitāni.

Programma adresēta 5–10 gadus veciem bērniem un tā norisināsies no februāra līdz maijam un no septembra līdz decembrim. Programmas mērķis ir bērniem parādīt, ka lasīšana var būt aizraujoša un vienojoša nodarbe, kas ir cieši saistīta ar citām radošām izpausmēm: leļļu teātri, burtu apgūšanu, zīmēšanu un rakstīšanu. Grāmatas un lasīšana veicina vispusīgu un daudzveidīgu bērna attīstību, veido emocionālo pieredzi un attīsta personībā radošumu.

Siguldas novada bibliotekāri bērniem ir sagatavojuši nodarbību programmu – bērnu grāmatu iepazīšanu un lasīšanu, radošus uzdevumus, leļļu teātra elementus, burtu apgūšanu, tikšanos ar autoriem. Programmā bērni tiks iepazīstināti ar dažādām tēmām – augu, dzīvnieku, krāsu pasauli, kosmosu, ģeogrāfiju, kultūru un vēsturi.