Datums:
Adrese:
Cenas:

15.00 EUR

Biļetes

Latvija ir unikāla zeme, kurā dzimst un dzīvo leģendas. Dziesmas, kas dzimušas izcilajās latviešu kinofilmās un jau kļuvušas par leģendām, šovasar mūs vienos latviešu kino dziesmu svētkos Siguldas pilsdrupu estrādē. Ar dzīvesprieku un degsmi, ar nostaļģiju un atmiņām, ar lepnumu un mīlestību par to tautas spēku, kas nes katru no mums un visus kopā nākotnē.

Koncertā izskanēs melodijas no tautā tik populārajām kinofilmām Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Vella kalpi, Mans draugs nenopietns cilvēks, Melnā vēža spīlēs, Dāvana vientuļai sievietei, Tās dullās Paulīnes dēļ, Īsa pamācība mīlēšanā, Likteņdzirnas, Emīla nedarbi, Elpojiet dziļi, Klāvs Mārtiņa dēls, Teātris, Vajadzīga soliste, Zvejnieka dēls, Maija un Paija, Sprīdītis, Spēle u.c Labāko latviešu kino dziesmu izlasi Dziesmu svētkos izdziedās Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Anmary, Dainis Skutelis un instrumentālā grupa – Juris Kristons, Aivars Gudrais, Modris Laizāns, Ivars Kalniņš.Biļetes iepriekšpārdošanā aicinām iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā. Koncerta dienā stundu pirms pasākuma biļetes varēs iegādāties arī pie ieejas estrādē.

Koncertā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības nosacījumi. Pasākuma apmeklētājiem kopā ar personu apliecinošu dokumentu jāuzrāda arī derīgs digitālais vakcinācijas vai izslimošanas Covid-19 sertifikāts.

Koncertu kopā ar vecākiem var apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, viņiem nav jāveic Covid-19 tests.

Saistītā informācija

Siguldas pilsdrupas