Datums:
Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

Kultūras centra darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 11.00 līdz 19.00, un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00

Cenas:

2,50 EUR ,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.
Mākslai draudzīgās dienas ir otrdienas, kad ieejas biļete izstādē ir ar 50% atlaidi.

No 9. jūnija kultūras centrs “Siguldas devons” atvērs durvis apmeklētājiem ar vērienīgu keramikas izstādi “SATIKŠANĀS”, kas sniegs ieskatu Latvijas laikmetīgās keramikas daudzveidībā. Izstādē būs aplūkojama lielizmēra vides keramika, lietojami trauki, smalki porcelāna gleznojumi, nacionālais mantojums, sīkplastika, dekoratīvi veidojumi, dažādas tehnoloģijas, māls, porcelāns, akmensmasa un šamots. Izstādi organizē Latvijas keramikas asociācija.

Izstāde apskatāma līdz 11. jūlijam kultūras centra “Siguldas devons” zālē “Silva”; vasaras saulgriežu laikā, no 23. līdz 27. jūnijam, kultūras centrs slēgts. 

Izstādi organizē Latvijas keramikas asociācija. Izstādes nosaukums “Satikšanās” izvēlēts kā apliecinājums tam, ka latviešu tradīcijas ir bagātīgas un Latvijas keramikai ir stabila, profesionāla šodiena un pārliecinoša nākotnes perspektīva. Izstāde sniedz priekšstatu par daudzpusību Latvijas keramikā. Zīmīgi, ka Sigulda izvēlēta kā tikšanās un komunikācijas vieta, lai ikvienam parādītu keramikas plašās iespējas un radītu priekšstatu par vienotu Latvijas keramikas kopainu.

Keramikas izstādes darbu autori, kuri kā savas daiļrades izteiksmes līdzekli izmanto keramikas materiālus, ir keramiķi, dizaineri, mākslinieki, tostarp starptautiski atzīti mākslinieki un studenti, kuriem šī ir pirmā izstāde. Izstādē ar saviem darbiem piedalās 49 Latvijas mākslinieki: Sanita Ābelīte, Rudīte Jēkabsone, Dace Grīnberga, Līga Skariņa, Inese Līne, Inese Brants, Orests Misjko, Diāna Vernera, Zanda Priedniece, Sanita Mickus, Kristīne Cukura, Ingrīda Žagata, Imants Klīdzējs, Ilona Romule, Haralds Jegodzienskis, Dace Ziemele, Aija Liskupa, Aleksandrs Zobens, Alise Mediņa, Astra Šēnberga, Beatrise Kaktiņa, Dace Blūma, Daina Zvanītāja & Irēna Vipule, Dainis Lesiņš, Elita Šmēdiņa, Ieva Jurka, Ivanda Spulle Meiere, Kristīne Zobena Zālīte, Lauris Krauze, Ojūna Batbajara, Žanete Žvīgure, Ženija Loginova, Gita Ābola, Arta Baltā, Elita Taube, Ilze Dilāne, Inita Reimandova, Sandra Ulmane, Agnese Sunepa, Ainārs Rimicāns, Maira Karstā, Eleonora Pastare, Elīna Titāne, Lilija Zeiļa, Aivars Baranovskis, Inese Margeviča, Armands Jaspers, Una Gura un Elīna Zariņa.

Izstāde notiek ar Valsts kultūrkapitāla fonda, kultūras centra “Siguldas devons” un Daugavpils Marka Rotko mākslas centra atbalstu.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.