Datums:
Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

P: 10.00-19.00
O: 10.00-19.00
T: 10.00-19.00
C: 10.00-19.00
Pk: 10.00-19.00
Se: 11.00 – 16.00
Sv: slēgts

Cenas:

Biļetes cena  – 18.00 – 25.00 Eur

Siguldas ID karšu īpašniekiem atlaide 20%

Biļetes

18. martā plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” izskanēs koncerts “Latvijas Radio bigbends un Line Kruse”. Koncertā kopā ar Latvijas Radio bigbendu būs dzirdami skaņdarbi no dāņu mākslinieces Linas Krusas albumiem “Hidden Stones” un “Invitation” – abās šajās programmās māksliniece apvieno labāko no ritmiskās latīņu, klasiskās un džeza mūzikas, izmantojot instrumentus, kas nav tipiski džeza mūzikai.

Spēcīgi ritmi un liriska vienkāršība ir pamats Linas Kruses radītajai daudzveidīgajai mūzikas formai, kas ir gan intīma, gan ekstraverta. Lina Kruse ir Francijā rezidējoša dāņu vijolniece un komponiste, kura nepārtraukti pārbauda muzikālās robežas. Dāņu komponiste veiksmīgi sadarbojas ar Parīzes radošajiem dienvidamerikāņu māksliniekiem, piemēram, argentīniešu perkusionistu Minino Garaju, kubiešu grupu “Sabor A Son”, tāpat arī koncertējusi kopā ar pasaules slaveno “Gotan Project” vairāk kā 300 reižu. Lina Kruse pati ir gan radījusi, gan ir vadītāja vairākiem lielajiem ansambļiem un orķestriem – “Dansk7”, “BowLines” un “Line Kruse Orchestra”, kas ir netradicionāls džeza bigbends.

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā “Siguldas devons” kasē un tiešsaistē.

Koncertu varēs apmeklēt personas, kuras kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā. Koncerta laikā jālieto medicīniskās maskas vai respiratori.

Saistītā informācija

Kultūras centrs “Siguldas devons”