Datums:
Kontakti:

Gan tūrisma pakalpojumu sniedzēji, gan tūristi iedzīvotāji ir aicināti piedalīties lauku dzīvesstila foto konkursā ar nosaukumu “Mana lauku dzīvesveida tūrisma produktu pieredze”.  Lauku dzīvesstila foto konkursā tiek gaidītas gan profesionāļu, gan amatieru fotogrāfu fotogrāfijas.

Centrālbaltijas programmas sadarbības projekta “Lauku dzīvesveids” komanda aicina dalīties emocijās, kas tvertas fotogrāfijās un uzņemtas visā Latvijā, Igaunijā, Somijā (Lohjā un Ālandu salās) un Zviedrijā (Soderhamnā).

Konkurss norisinās no 2022.gada 21.oktobra līdz 2022.gada 20.novembrim.

Foto konkursa noteikumi un fotogrāfiju augšupielāde pieejama ŠEIT!

Labākos darbus apbalvos žūrija, katrai dalībvalstij piedāvājot balvu tūrisma pakalpojuma veidā. Labākās fotogrāfijas tiks izdrukātas un izplatītas tūrisma mārketinga nolūkos. Ikviens ir aicināts arī vērtēt fotogrāfijas, apmeklējot vietni countryholidays.info.

Lauku dzīvesstila tūrisma piedāvājums ļauj tūristiem un vietējiem iedzīvotājiem iepazīt mūsdienu dzīvi un cilvēkus laukos. Viesiem ir iespēja iepazīt dzīvi mazpilsētās, lauku saimniecībās un uzņēmumos kopā ar vietējo cilvēku, vērojot ikdienas norises vai iesaistoties tajās visdažādākajās jomās, piemēram, dārza veidošana un kopšana, mūsdienu dizaina amatniecība, veselīga pārtika, inovatīvu produktu ražošana, arhitektūra un vide, zaļais dzīvesveids utt.

Par projektu: Projekts Lauku dzīvesveids – pievilcīgu lauku dzīvesveida galamērķu radīšana tiks ieviests no 2020.-2022.gadam, iesaistoties 8 partneriem un apvienojot savas zināšanas un pieredzi: Helsinku universitātes Ruralia institūts, Lohjas pilsēta un Enterprising Archipelago Somijā, Söderhamn pašvaldība Zviedrijā, Igaunijas Lauku tūrisma organizācija, Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība, Latvijas lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs”, vadošais partneris – Igaunijas Dzīvības zinātņu Universitāte. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu.