Datums:
Adrese:
  • Lēdurgas Kultūras nams, Emiļa Melngaiļa iela 2, Lēdurga, Siguldas novads
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

5 EUR,

ar Siguldas novada ID karti – 4 EUR

12. martā plkst. 16.00 Lēdurgas Kultūras namā gaidāms gaišs un mīlestības pilns koncerts “Con amore”. Koncertā varēs dzirdēt skaistās neapolitāniešu mīlas dziesmas un populāras operu ārijas.

Tajā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas solists Nauris Indzeris, pie klavierēm koncertmeistare Helēna Laukmane un Latvijas Nacionālās operas orķestra arfu grupas mūziķe Jekaterina Suvorova. Papildus tam gaidāms arī pārsteigums no Lēdurgas Kultūras nama vīru vokālā ansambļa – kopā ar māksliniekiem vīri izpildīs skaņdarbu “Santa lucia”.

Pieteikšanās uz pasākumu, zvanot uz tālruņa numuru 29166140.

Koncertu varēs apmeklēt personas, kuras kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv