Datums:
Adrese:
Kontakti:

Vasaras noslēgums ir jāatzīmē ar lielu iepirkšanos svaigā gaisā, plašu produktu izvēli, degustācijām, jaunumiem un sarunām. Sestdien, 11. septembrī  jau no 8:00 – 15:00 vienā tirgus laukumā satiksies divi tirgi –  Siguldas tirgus un Mūsu bio tirgus. Īsts tirgus- viss svaigs, lokāls un ne tikai.

Kā jau ierasts tirgū būs labi zināmie tirgotāji, vietējie zemnieki, mājražotāji un tirgū neredzētas sejas. Pirmo reizi Siguldas tirgus placī kopā darbosies “Mūsu bio tirgus” ar saviem zemniekiem, saimniecībām un produktiem. Netrūks arī pa kādam amata pratējam.

Sestdienas ir tirgus dienas un to zina daudzi, bet LIELTIRGUS diena Siguldā noritēs pirmo reizi. Kā ierasts darbosies Siguldas tirgus zemnieki un tirgotāji no tuviem un tālākiem novadiem ar savu produkciju. LIELTIRGUS dienā tirgus placī sabrauks arī Mūsu bio tirgus zemnieki, ražotāji un amatnieki. Mūsu bio tirgus vienuviet sapulcina vietējās bioloģiskās saimniecības, ražotājus un bioloģisko produktu tirgotājus. Plašs piedāvājums būs sezonas dārzeņiem, svaigi ceptai maizītei, vietējo bišu un kūpinātas gaļas produkcijai. Tirgū atradīsiet gan kazas gan govs sierus, svaigu gaļu, Carnikavas nēģus, dažādus mārrutku produktus, zivis no Latgales ezeriem, neparastas bio mērcītes, kā arī kārumus no kaņepēm un ogām. Sava amata pratēji piedāvās lietas skaistumam un mājai. Nesteidzīgā atmosfērā būs iespēja nobaudīt franču pavāra pagatavotas pankūkas, veselīgus kārumus bērniem un dzērienus.

Tirgus ir vieta, kur pircējiem ir iespēja izvēlēties, novērtēt un pat nogaršot svaigu gan vietējo, gan ārvalstu produkciju, apmainīties pieredzes stāstiem un jaunumiem. Tā ir vieta, kur patērētājam ir iespēja satikt tiešo produkta radītāju. Ar LIELTIRGUS dienu, mēs arī aicinām iepirkšanos tirgos padarīt par ikdienas vai vismaz iknedēļas tradīciju katrā ģimenē.

Laipni gaidīti visi vidzemnieki un viesi uz LIELTIRGUS dienu Siguldā. Ievērojot visus valstī noteiktos piesardzības un drošas iepirkšanās nosacījumus brīvdabas tirdzniecībā.

Papildu informācija:

Mūsu Bio tirgus / Mob.tel.  26464120 Dace Mežavilka

Siguldas tirgus / Mob.tel.: 26883652 Laura Pūce

E-pasts: musubiotirgus@gmail.com