Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļešu tirdzniecība  www.bilesuparadize.lv  un kultūras centra Siguldas DEVONS kasē

Biļetes cena  10.00 līdz 15.00 EUR,  Siguldas ID karšu īpašniekiem, iegādājoties biļeti iepriekš – 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40%

Biļete jāiegādājas katram skatītājam no 2 gadu vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.

Izrāde pieejama programmā “Latvijas Skolas soma”

Biļetes

Mīlestība tāpat kā Sniega karaliene uzliek daudz pārbaudījumu Kajam un Gerdai. Bērnus vieno ārkārtīgi stipra un sirsnīga draudzība, tomēr Sniega karaliene to nolēmusi sašķelt. Un viss norit pēc karalienes plāna — Kajs pazūd un Gerda dodas viņu meklēt. Ceļā viņu gaida neskaitāmi pārbaudījumi — jāpretojas kārdinājumam palikt Floras ziedu valstībā, tāpat kā kļūt par daļu no princeses greznās dzīves. Taču visnopietnākais pārbaudījums ir vēl priekšā…Kāds, to uzzinasim izrādē “Sniega karaliene”!

Režisore Laila Kirmuška skatītājus ved uz  kādu īpašu muzeja ekspozīciju, no kuras vienīgā izeja ir sekot gidam un piedalīties neparastā spēlē ar neparedzamiem, tikai mīlestībai raksturīgiem noteikumiem.

Izrādes “Sniega karaliene” dramatizējumu veidojis Valdis Pavlovskis, iedvesmojoties no pazīstamā dāņu rakstnieka Hansa Kristiana Andersena pasakas.

Klasisko stāstu mūzikā stāsta Kristaps Krievkalns, scenogrāfijas un leļļu skiču autore ir Gita Peta, kura mīmiskās lelles veidojusi kopā ar leļļu mākslinieci Daci Rožlapu. Lomās aktrises – Vija Mežale, Madara Enkuzena, Denisa Braša un Ilze Jura.

Izrādes ilgums: 45 min