Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

10 EUR,

ar Siguldas novada ID karti – 8 EUR.

Biļetes

5. martā plkst. 17.00 Mālpils Kultūras centrā ar koncertu “Krievu kino romances” viesosies Karīna Tatarinova un Ingus Feldmanis. Koncertā klausītājiem tiks uzburta īstena krievu romanču gaisotne, klausoties melodijas no iemīļotām krievu kino klasikas filmām un multfilmām.

Aktrises Karīnas Tatarinovas dziedājumu un iedvesmojošos, interesantos stāstus par teātri, kino un pašas dzīvi papildinās ģitārists Ingus Feldmanis. Koncertprogrammā “Krievu kino romances” Karīna Tatarinova risinās dialogu starp skatītājiem un mūziķiem par un ap dzīves un kino vērtībām un provokācijām.

Koncertā skanēs dziesmas no tādām filmām kā “Cietsirdīgā romance”, “Likteņa ironija”, “Čigānu laiks”, “Tabors dodas debesīs” un citām, kā arī no visiem zināmām un iemīļotām multiplikācijas filmām. Izskanēs gan Borisa Grebenšikova, gan Raimonda Paula, gan arī Gorana Bregoviča dziesmas dažādās valodās – krievu, angļu, serbu un, protams, latviešu valodā.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē, un Mālpils Kultūras centrā pie klientu apkalpošanas speciālista.

Lai apmeklētu koncertu, jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, un personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu konstatēt sertifikāta atbilstību. Koncerta laikā jālieto medicīniskā maska vai respirators bez vārsta.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv