Datums:
Adrese:
Cenas:

Biļetes cena no 12 EUR līdz 18 EUR

Biļetes

Mālpils Kultūras centrā 7. oktobrī plkst. 19.00 izskanēs ekoloģiskās mūzikas orķestra “Ducele” piecgades pastāvēšanas iedvesmots koncertuzvedums “Monika”.

Savos piecos pastāvēšanas gados “Ducele” ar sponsoru un izdevēja “Mic Rec” atbalstu ir laidusi klajā jau trīs studijas mūzikas albumus: “Tā Viš I”, “Tā Viš I 2”, “Ducele – Trīs no Pārdaugavas dziesmas”.

Koncerta apmeklētāji varēs dzirdēt latviešu trimdas mūziķu grupas “Trīs no pārdaugavas” dziesmas, kas priecēja vai satrauca trimdas latviešus 20. gadsimta 70. un 80. gados jaunās skaņās. Dziesmu teksti, muzikālais materiāls un “Duceles” vīru dziesmu pieteikumi ir īpaši aktuāli un nozīmīgi pašreizējo ģeopolitisko norišu kontekstā Latvijā un ārpus tās robežām.

Koncertuzvedumā “Monika” piedalās grupas “Ducele” mūziķi Arnis Veibārdis (balss, ģitāra), Andris Alviķis (balss, kontrabass, perkusijas), Artūrs Uškāns (balss, akordeons, kokle, stabules, mutes ermoņikas) un Mārcis Kalniņš (bandžo, buzuki, ģitāra). Scenārijs un režija – Viktors Runtulis.