Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļešu cenas 15,00; 20,00; 25,00 EUR. Ar Siguldas ID karti – 20 % atlaide biļetēm iepriekšpārdošanā.
www.bilesuparadize.lv
https://linktr.ee/tautumeitas

Etno-pop mūzikas grupas “Tautumeitas” izsludina albuma “Skrejceļš” pavasara koncerttūri un 1. maijā plkst. 18.00 viesosies Mālpils Kultūras centrā.

Grupa “Tautumeitas” ar sava aktuālā albuma “Skrejceļš” programmu tikko aizvadīja veiksmīgu deviņu koncertu tūri dažādās Latvijas pilsētās.

Albums “Skrejceļš” iznāca šī gada aprīlī un tas veidots kopā ar jau ilglaicīgo grupas mūzikas producentu Reini Sējānu, zviedru producentu Povelu Olsonu (strādājis ar grupu “Prāta Vētra”) un Arni Račinski. Albumā apkopotas 14 dziesmas, ieskaitot tādas dziesmas kā  “Muoseņa”, “Guli guli”, “Panama” un “Mežā”.

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties Mālpils Kultūras centrā pie klientu apkalpošanas speciālista, Biļešu paradīzes kasēs vai šeit. Biļešu cenas 15, 20 un 25 eiro, ar Siguldas ID karti – 20 % atlaide biļetēm iepriekšpārdošanā.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.