Datums:
Adrese:
Kontakti:

PĀRCELTS UZ NENOTEIKTU LAIKU!

Sestdien, 15. janvārī, plkst. 16.00 Mālpils Kultūras centra Lielajā zālē pēc 730 dienu gara pārtraukuma atkal tiksies amatiermākslas kolektīvi, lai priecētu apmeklētājus kopīgā koncertā “Pēc 730 dienām”. Tajā skatītājiem būs iespēja ieraudzīt sev pazīstamos, tuvos cilvēkus, kuri ir daļa no Mālpils Kultūras centra saimes.

730 dienas aizvadītas dažādu ierobežojumu un noteikumu laikā, taču Mālpils Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi nav apturējuši darbību un ir sagatavojuši skaistu atskatu par to, kā ir gājis, un ir gatavi parādīt, ko ir spējuši apgūt, tiekoties gan klātienē, gan arī attālināti.

Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Ieeja koncerta apmeklētājiem, kas ir veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu (pēdējo 6 mēnešu laikā). Sertifikātus var lejuplādēt tīmekļvietnē covid19sertifikats.lv. Koncerta laikā jānēsā sejas maskas. Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.