Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Cena – 20,00 EUR,

ar nakšņošanu sākot no 120,00 EUR (2.pers.).

Normunds Rutulis: “Veidojot repertuāru kopš 1998.gada, tas ir kļuvis pietiekami plašs un kvalitatīvs. 60% tā veido Raimonda Paula dziesmas, kuras, lielākoties, Maestro sarakstījis speciāli man, t.sk. arī jaunāko albumu “Man nav žēl”. Un mūziķu sastāvs, kas nostirpinājies gadu gaitā, nu ir kļuvis par manas grupas pamatsastāvu. Kopā muzicējam jau kopš 2001.gada un tādēļ esam ne tikai draugi, bet arī lieliski “saspēlējušies”. Pārvaldām visu Normunda Rutuļa repertuāru, sākot no “Raudāja māte” un beidzot ar jauno, vēl neizdoto “Klau, kafiju!” dixieland manierē. Vēl vienu tik saliedētu un saskanīgu kolektīvu uz Latvijas popmūzikas skatuves, mūsdienās atrast nebūs viegli. Mēs ar to lepojamies un savā priekā dalāmies ar ikvienu klausītāju. Enerģijas apmaiņa notiek tikai ar “pluss zīmi”. Skaista latviešu mūzika, profesionāls sniegums un tikai patīkamas emocijas – tas ir galvenais, ko iegūst klausītājs! “Mālpils muižas” koncerta apmeklētājiem esam sagatavojuši populāras un romantiskas dziesmas, kuras atskaņosim trijatā – Māris Ozols pie klavierēm, Roberts Rasa ar basu, un es pie mikrofona. ”

Koncerta ilgums – 1 h 20 minūtes

Normunds Rutulis – balss
Māris Ozols – klavieres
Roberts Rasa – kontrabass

Biļetes var iegādāties Mālpils muižā, iepriekš rezervējot tās pa tālruni +371 67102555 vai +371 26666600. Lai apmeklētu koncertu būs nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, derīgu Covid-19 sertifikātu.

Papildus vakara iespējas – izmantot muižas restorāna apmeklējumu (pirms vai pēc koncerta), iepriekš rezervējot galdiņu. Vietu skaits ierobežots.

Īpašo piedāvājumu skati šeit.