Mālpilī norisinās regulārs mājražotāju un amatnieku tirgus, katra mēneša otrajā un ceturtajā svētdienā! Aukstajā laikā tirgus norisinās blakus esošajā Mālpils vecajā tautas namā, Kastaņu iela 4.

Šo svētdien, 12.februārī Mālpils Tirgus būs mīlestības svētku noskaņās. Visiem gardumiem un smukumiem klāt vēl dažas superīgas norises – Roberts Zuters un Emīls Jaunzems priecēs ar muzikāliem sveicieniem, ukraiņu dāmas vārīs boršču. To varēs nogaršot pret ziedojumiem.

Piparkūku Koka Formu Darbnīca būs sarūpējuši piparkūku sirsniņu gleznošanas darbnīcu un Baložu māja sniegs iespēju iegravēt mīlētāju iniciāļus koka sirsniņās.

Lai vai ko, bet saldas dāvaniņas noteikti varēs iegādāties, lai iepriecinātu savus mīļos Valentīndienā. Cepumi, zefīri, vafeles, makarūni, konfektes, karameles, virtuļi, popkorns, sukādes, saldie čipši, kūkas…. un jebkas no šī lieliski ies kopā ar Mālpils Rūķu kafiju.

Bet pārējiem sāļuma mīļotājiem- arī mājas kūpinājumi, basturma, speķītis, asas mērcītes, fokačas maizes, dažādi svaigie sieri un pat Tomyam zupa – īstiem gardēžiem.

Mālpils tirgus aicina ciemos novadniekus!

Jaunumiem var sekot “Mālpils iedvesmo” Facebook un Instagram kontos