Datums:
Adrese:
  • Siguldas pilsdrupu estrāde, Pils iela 18, Sigulda, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena – 10 EUR

Ar Siguldas novada ID karti iepriekšpārdošanā 20% atlaide

Daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide

Biļetes

Bērnu un jauniešu deju kolektīva “VIZBULĪTE” 60 gadu jubilejas svinību kulminācija – bijušo “Vizbulītes” dejotāju 60 gadu jubilejas dižkoncerts MANS LAIKS 11. maijā plkst. 16.00 Siguldas pilsdrupu estrādē.

“Vizbulīte” dzimusi 1964. gadā un, visticamāk, ne tās dibinātāja Daina Štāla, ne vadītāja Indra Ozoliņa nevar pateikt, cik dejotāju šo 60 gadu laikā sevi saukuši par vizbulēniem. “Vizbulīte” nav tikai “Dundari, dandari”, “Cūkas driķos” un “Es izjāju prūšu zemi” – tā ir vērtīga dzīves skola, kurā mācās neatlaidību, atbildību un uzticēšanos, un daudz ir ieguvis ikviens, kas to izgājis. Par to daudz pateicību ir saņēmuši un saņems “Vizbulītes” dejotāju skolotāji.

Kopā būšana uz skatuves gan grūtajos mēģinājumu brīžos, gan emocionāli piepildītajos koncertos daudzus dejotājus ir padarījusi par tuviem draugiem. Un draugus ikviens novēl saviem bērniem, tāpēc ir daudz ģimeņu, kurās dejo nu jau vairākās paaudzēs.

Dejas un kopā būšanas spēku ikviens varēs izjust arī 11. maija dižkoncertā, jo svētku reizē uz 4 īpaši izbūvētām skatuvēm Siguldas pilsdrupās tiksies ap 200 bijušo “Vizbulītes” dejotāju!

Biļetes cena – 10 eiro. Ar Siguldas novada ID karti iepriekšpārdošanā 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē.

Koncerts vienā daļā, sēdvietas estrādē nav numurētas!