Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

no 10.00 EUR

Biļetes

26. novembrī, plkst. 19.00, Kultūras centrā “Siguldas devons” viesosies režisors, producents un grāmatas “1001 guru” autors Miks Ozoliņš, kas aicina ikvienu interesentu uz atvērtā dialoga tūri “Mans lielākais guru”.

Atvērtā dialoga pirmajā daļā būs iefilmēti komēdijskeči, ko papildinās Mika stāsti. Otro daļu bagātinās skatuves partneres (viešņas) – bestselleru autore Karīna Račko un psihoterapēte Anna Lieckalniņa.

Producents, režisors un autors Miks Ozoliņš stāsta, kā radās ideja par atklāto dialogu: “Pēc ārkārtīgi lielas pozitīvās rezonanses, kuru vēl ik dienu saņemu gan no grāmatas 1001 Guru lasītāju atsauksmēm, gan no intervijas ar Dž.Dž.Džilindžeru skatītājiem, iedvesmojos izveidot kaut ko tikpat atklātu, godīgu, un pašironisku jaunā formā.”

“Mans lielākais guru” saturs iekļaus sevī divas daļas, par ko stāsta Miks Ozoliņš: “Pirmajā būs mans stāsts ar plašāku iztirzājumu par toksiskām attiecībām, kuras mani “iestūma” grāmatas rakstīšanā, un kuru laikā daudz tiku sāpināts, izaicināts un manipulēts. Taču es sāku saprast, ka līdzīgs (tolaik vēl neapzinoties) esmu bijis dažādās situācijās pret savām iepriekšējām ilgtermiņa attiecību partnerēm, atsevišķos laika posmos. Šajās attiecībās atklāju sev dažādas “grūti apēdamas” mācības, ar kurām vēlos dalīties ar auditoriju mājīgā gaisotnē.”

Satura otrajā daļā Miks Ozoliņš ir pieaicinājis kā skatuves partneres īpašas sievietes. Siguldā viņam uz skatuves pievienosies psihoterapēte Anna Lieckalniņa un rakstniece, kā arī vairāku bestselleru autore Karīna Račko. 

“Otrajā “atvērtā dialoga” daļā man pievienosies ar pieredzi bagātas un viedas viešņas, ar kurām “bez liekas muldēšanas” runāsim par to, ko vīrieši un sievietes patiesībā domā par mīlestību, seksu, attiecībām, intimitāti un saistībām. Kā arī, parunāsim ar skatuves partnerēm un skatītājiem par lielākajiem skolotājiem dzīvē, kuri bieži vien ir radījuši sarežģītas situācijas, no kurām mums kaut kas bija jāmācās, lai notiktu pašizaugsme,” atklāj Miks Ozoliņš.

Skatītājiem būs arī iespēja uzdot jautājumus klātienē, pavisam atklāti vai anonīmi.

Par īpaši pievilcīgu cenu pasākuma laikā skatītāji varēs arī iegādāties Mika Ozoliņa grāmatu “1001 guru” skatītāji.