Datums:
Adrese:
Cenas:

20.00 EUR

Biļetes

30. jūlijā ar speciāli veidotu koncertprogrammu “STARP DIVĀM PILĪM IEKLAUSIES” uz Siguldas Jaunās pils terases koncertēs Mārcis Auziņš.

Koncertu Siguldas Jaunās pils terasē būs iespējams baudīt, sēžot pie galdiņiem un pasūtot uzkodas, kā atspirdzinošus dzērienus – par apmeklētāju labsajūtu gādās restorāna “Kungu rija” komanda. Koncerts paredzēts divās daļās ar 30 minūšu starpbrīdi. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs – vietu skaits ierobežots.

“Pārdomas par laiku, telpu un esību ir iedvesmojušas mani trešajam solo albumam, kuram dots nosaukums “Lielā Plūsma”. Muzikālā materiāla pamatā ir iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par Visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un manu kā cilvēka un mūziķa lomu šinī procesā – Lielajā plūsmā. Es ticu, ka mana artava un loma bezgalīgā laika nogrieznī ir muzicēšana, komponēšana un koncertēšana. Mijiedarbībā ar klausītāju tas ir tas, kas mani spēcina, iedvesmo un motivē nekad neapstāties un būt pastāvīgā muzikālas izaugsmes virpulī.”
“Albumā “Lielā plūsma” apkopota jaunrade, kas tapusi pēdējo trīs gadu laikā dzīvojot, vērojot un dienu no dienas esot muzikālā fokusā, praktizējot ģitārspēli un jaunatklājot,” stāsta mūziķis Mārcis Auziņš.

Koncertprogrammā līdzās albumā iekļautajai jaunradei dzirdēsiet arīdzan īpaši koncertprogrammai tapušas ģitāras solo aranžijas skaņdarbiem no tādiem pasaules mūzikas smagsvariem kā The Beatles, Sting, Evis Presley un daudziem citiem.