Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena – 5 eiro, iepriekšpārdošanā Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide.

Otrdien, 7.martā plkst. 19.00 “Siguldas devonā” filmu mīļotājiem iespējams noskatīties Lindas Oltes spēlfilmu “Māsas”, kas nupat saņēmusi divas nacionālās kinobalvas “Lielais Kristaps”.

Lai arī “Māsas” ir režisores Lindas Oltes ir pirmā pilnmetrāžas spēlfilma, viņas vārds Latvijas filmu nozarē manāms jau labu laiku. Lindas Oltes radošajā CV ir virkne īsfilmu un mākslinieciski jaudīgas portretfilmas. “Nora” ir stāsts par dziedātāju Noru Bumbieri, bet filma “Jānis. Elza. Mīlas grāmata” – postmoderns stāsts par Raiņa un Aspazijas satikšanos.

Ja nav redzētas filmas, tad varbūt ir redzēts cits Lindas Oltes veikums – viņa savulaik ir pieņēmusi izaicinājumu, kļūstot par populārā LTV seriāla “Projekts: Šķiršanās” režisori un režisējusi arī Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas “Kilograms kultūras 2022” noslēguma ceremoniju.

Filma “Māsas” ir emocionāli ietilpīgs stāsts par Anastasiju un Diānu – pusaudzēm māsām, kas izaugušas bērnunamā un atšķirīgi reaģē uz iespēju tikt adoptētām amerikāņu ģimenē.

Galvenajās lomās redzamas: Emma Skirmante, Gerda Aljēna, Iveta Pole, Elita Kļaviņa un citi.

Filmas garums: 104 min
Producējošās studijas: Fenixfilm, Trickster Pictures, Deep Sea Studios, Albolina Film, Latvija/Itālija, 2022

Saistītā informācija

Kultūras centrs “Siguldas devons”