Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Bez maksas

Jau šo ceturtdien, 4. augustā, plkst. 19.00 norisināsies šā gada viens no četriem muzikālajiem piknikiem Mores Mākslu šķūnī, kurā piedalīties aicināts ikviens novada iedzīvotājs. “Muzikālās piknika ceturtdienas” atklās dziedošais duets – Inese Ērmane un Andris Ērglis. Vakara laikā treneris Kalvis Grīnbergs iemācīs, izstāstīs un parādīs, kā spēlēt golfa kroketu.

“Muzikālajās piknika ceturtdienās” ikviens varēs baudīt muzikālos priekšnesumus, piedalīties radošajās aktivitātēs, meistarklasēs un rokdarbos, klausīties aizraujošus iedzīvotāju stāstus, kā arī aplūkot mākslinieku izstādes.

11. augustā plkst. 19.00 Muzikālajam piknikam pievienosies elegantais mūziķis, solists Mārtiņš Strods un radošajā sarunu klubiņā “Viss par un ap bitēm” dalīsies Mores biteniece Aiga Cedere.

18. augustā plkst. 19.00 notiks iesildīšanās Mores pagasta svētkiem! Muzikālajā piknikā uzstāsies jaunā un talantīgā dziedātāja Emīlija Kate Tomsone. Savukārt Mores rokdarbnieces radošajā klubiņā mācīs aust rokassprādzes ar pērlēm.

25. augusta plkst. 19.00 – bērnu kino un radošais klubiņš ar Mores Jauniešu Saimi, saldo našķu meistarklase “Vasara burciņā” ko pasniegs morēniete Gita Kauliņa.

Katru ceturtdienu Mores Mākslu šķūnī būs vērojamas mākslinieku izstādes. “Muzikālās piknika ceturtdienas” darbosies ēdinātāji “Suses burgers”, tāpēc apmeklētāji aicināti ņemt līdzi maciņu. Bet ja ir vēlme, droši var ierasties arī ar savu piknika groziņu.