Datums:
Adrese:
Kontakti:

20. augustā jau devīto gadu pēc kārtas tiks svinēti Mores pagasta svētki – “saLIDOjums Morē”. Šogad Mores Tautas nams kopā ar Mores Jauniešu saimi aicina ļauties radošajam, muzikālajam, atraktīvajam un pārsteigumiem bagātajam svētku LIDOjumam.

Dienas pirmajā daļā – no plkst. 12.00 – “Vasaras LIDOjums”. Kā jau katru gadu, svētki iesāksies ar aktivitātēm pašiem mazākajiem pasākuma apmeklētājiem:

  • mazā stiprinieka sportiskās aktivitātes;
  • pūķu gatavošanas darbnīca un pūķu parāde;
  • burbuļu prieki un vizināšanās zirga pajūgā;
  • dažādas radošās darbnīcas.

No plkst. 15.00 – “LIDOt augstāk”. Ar enerģisku un jaunības maksimālisma piegaršu visus apmeklētājus priecēs Latvijā atpazīstami mākslinieki:

  •  Duets “Santehniķi” – grupas dalībnieki izveidojuši mūzikas instrumentu trubafonu, kura galvenā sastāvdaļa ir visparastākās santehnikas caurules, bet “kociņu” vietā noder pludmales čības. Savā atraktīvajā mūzikas priekšnesumā, iesaista arī skatītājus;
  •  Jauniešu grupa “II Aina” – pavisam jauna, entuziasma pilna jauniešu pārstāvētā grupa, kuri ikdienā nodarbojas ar aktiermākslu, režiju un spēlē mūziku. Grupas dalībnieki, par godu Ukrainai, iespēlēja un iedziedāja I. Kalniņa dziesmu “Dzeguzes balss”;
  • X Faktora” uzvarētāja Grēta – Grēta Grantiņa savu popularitāti ieguva 2021. gada nogalē, piedaloties šovā “X Faktors”, pēc kura noslēdza sadarbības līgumu ar Universal Music Group. Līdz šim jau ir izdevusi savus pirmos divus singlus, pirmais no tiem ar nosaukumu “Pāries”.

Līdzās mūzikai ikviens varēs piedalīties radošajās meistarklasēs – iepazīt skicēšanas mākslu,  radīt hennas tetovējumus, attīstīt prasmes papīra lidmašīnu locīšanā. Meistarklases pasniegs Siguldas novadā dzīvojošie jaunieši, līdz ar to darbosies princips – “jaunietis jaunietim”. Sportiskajās stafetēs tiks noteikti ātrākie stafetes dalībnieki. Svētku dienas laikā Mākslu šķūnī būs skatāma Māra Pladara mākslas darbu izstāde.

Savukārt plkst. 16.00 pēc divu gadu pārtraukuma notiks zolītes mači, uz kuriem var pieteikties iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 28646332 vai sūtot ziņu lietotnē “Whatsapp” Sintijai. Ar zolītes turnīra nolikumu var iepazīties šeit.

Plkst. 18.00 Mores estrādē norisināsies muzikālais lidojums – Mores māksliniecisko kolektīvu veidots koncertuzvedums “Jauka dzīve Morītē!”.

Svētku dienas izskaņā – plkst. 20.00 – būs vakara koncerts “Ar smaidu”, kurā uzstāsies māsas Legzdiņas, pēc koncerta balle kopā ar grupu “Zēgevaldes Trio”, bet plkst. 22.00 uguns šovs kopā ar “Fire Spirit”.