19. augustā Mores pagasts iedzīvotājus un viesus aicina svinēt svētkus “Satiksimies Morē!”. Tie iesāksies plkst. 12.00 ar aktivitātēm jaunākajiem apmeklētājiem, vēlāk Morē nolaidīsies balts putu mākonis, kurā mazie varēs krietni izpriecāties (līdzi noteikti jāņem dvielis un maiņas drēbes).

Svētku programma

Plkst. 12.00 muzikāla izrāde ar līdzdarbošanos “Ku-Kū! Eju meklēt!”.

No plkst. 13.00 Lielformāta spēles un Mini zoo, grafiti siena un hennas radošā darbnīca, iepazīšanās ar Mores piemājas saimniecību “Putnu māja” un dažādas radošās meistarnīcas, Mores mednieku telts.

Plkst. 14.00 “Balto Putu” ballīte (iesakām līdzi ņemt dvieli un maiņas apģērbu).

No plkst. 15.00 sacenšanās lauku garā:

  • ieburkoto gurķu konkurss “Smeķīgākais gurķis” – gurķi var būt gari un īsi, ar astēm un bez astēm, veseli un ripiņās griezti, sālīti un mazsālīti, skābēti un saldināti, marinēti ar dillēm, ķimenēm, maijpuķītēm un ozollapām, ķiploku sūrumā rūdīti un vīnogu lapās lutināti… Burkās guldīti un muciņās peldināti, ar marinādi dzirdināti un ar akmens slogu presēti. Konkursu vadīs un Gurķu Miķelīša lomā iejutīsies Adrians Rakuzovs. Dalībniekiem nepieciešamais pieteikties līdz 12. augustam, rakstot vai zvanot uz tālruņa numuru 28646332 (Sintija);
  • “Izveicīgākā fermeriene un veiklākais fermeris” (govs slaukšanas sacensības);
  • “Buļļa pavēlnieks/pavēlniece” (Rodeo buļļa sacensības).

Plkst. 15.00 Mores Tautas namā sāksies reģistrēšanās Mores zolītes mačiem, un plkst. 16.00 sāksies cīņa par Mores zolītes čempiona kausu.

Plkst. 16.00 estrādē varēs vērot Mores Tautas nama amatierkolektīvu veidoto dziesmu spēli “Sprunguļmuižā gadatirgus” (režisore Inga Krišāne), kurā parādīta ne tikai tirgošanās, sadziedāšanās un sadancošanās.

Plkst. 19.00 sāksies vakara koncerts “Bize, zemenes un vakars uz ezera” kopā ar Nacionālā teātra aktrisēm Ditu Lūriņu un Zani Dombrovsku.

Plkst. 22.00 visi aicināti uz zaļumballi kopā ar grupu “Vēja radītie”.

Visas dienas garumā Mores Mākslu šķūnī būs apskatāma tautas lietišķās mākslas kolektīva “Mores rokdarbnieces” darbu izstāde “Raksti2” un gleznošanas plenēra “Mūsdienu Mores pastorāle” dalībnieku radītie darbi. Darbosies dažādas radošās darbnīcas un grafiti siena.

Ieeja pasākumā – bez maksas.