Datums:
Adrese:
Kontakti:

Vasaras sezonas noslēdzošais “Mūsu Bio tirgus” kā ierasts pulcē vienkopus bioloģiskās zemnieku saimniecības, dodot iespēju apmeklētājiem iegādāties bioloģisku pārtiku: aitas piena produktus, tai skaitā izspiežamu gaisīgu saldējumu, svaigus dārzeņus, svaigu gaļu, kaņepju produkciju, fermentētas mērces, rudzu maizi un svaigo sezonas medu.

Šajā sestdienā “Mūsu Bio tirgus” pievienosies jauns bioloģiskais ražotājs un pārstrādātājs “Best Berry”, kas piedāvās veselīgo irbeņu ogu produktus – gan iekšķīgai lietošanai, gan kosmētikā, kā arī z/s “Virši” kaņepju produktus, kas piedāvā gan svaigo kaņepju eļļu, gan arī CBD eļļu. Tirdziņā šoreiz būs ražīgs bitenieku sastāvs – ziedputekšņi un propoliss.

Papildus zemnieku piedāvājumam, šajā sestdienā “Mūsu Bio tirgū” iespēja iegādāties arī vietējo amatnieku ražojumus – šoreiz vēl nebijis otrās pārstrādēs apģērba zīmola – Velgacode, dabīgo akmeņu un dzintara rotas, sejas ziedūdeņus, eko koka rotaļlietas bērniem, kā arī kosmētiku pēdu kopšanai.  .

Tirgus laukumā piestās arī stiliīgais “CheFrance” busiņš, kas parūpēsies par tirgus apmeklētāju maltītēm – tiks ceptas Crepes un Bretaņas galetes. Kā ierasts, dažāda veida kafiju pēc Jūsu izvēles gatavos “Kafijas Garāža”.