Datums:
Adrese:

Katra jūlija svētdienā, Siguldā, norisinās muzikālās brokastis Siguldas pils dārzā. Šonedēļ mūzikas cienītāji varēs baudīt grupas “Lupa” koncertprogrammu “Morning jam”.

“Lupa” ir Ritvars Garoza (sintezatori un taustiņi), Valters Sprudžs (bass), Dāvis Jurka (saksafons) un Andris Buiķis (bungas), četri aktīvi mūziķi Latvijas vidē. Viņu pirmais albums ir “Sequences and Consequences”- rets, pilnīgi analogs džeza / fusion vinila ieraksts ar mūsdienīgu, aizraujošu un godīgu skanējumu.

Atbilstoši pieņemtajiem noteikumiem pasākumu, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu, varēs apmeklēt tās personas, kuras ir vakcinējušās pret Covid-19, pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19, pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs vai pēdējo 6 stundu laikā ir veikušas Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs. Ierodoties būs jāuzrāda derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Pasākuma norises vietā būs jāievēro 2 metru distance, kā arī jāuzturas savā personalizētajā, pasākuma organizatoru norādītajā vietā, kurā varēs novietot savus krēslus vai pledus un piknika grozus.