Datums:
Adrese:

Šī rīta muzikālajās brokastīs uz skatuves kāps apvienība “Xylem Trio” – Rihards Zaļupe (perkusijas), Raimonds Petrauskis (taustiņi), Oskars Petrauskis (saksofons).

Xylem Trio apvieno trīs starptautiski atpazīstamus Latvijas mūziķus. Trio galvenā ideja ir apvienot unikālo taustiņ instrumentu, saksofona un marimbas/perkusiju skanējumu. Šāds ansamblis nav bieži sastopams, tieši tādēļ puišiem šis projekts ir liels izaicinājums, jo lielākoties mūzika ir viņu pašu radīta un aranžēta. Xylem Trio dalībnieki ir ne tikai lielisks trio, bet arī veiksmīgi un atpazīstami solisti gan Latvijā, gan ārpus tās. Xylem Trio repertuāram piedēvēt kādu konkrētu mūzikas žanru ir diezgan neiespējami un tādēļ tas tiek dēvēts par crossover, proti, dažādu mūzikas stilu un novirzienu apkopojums un sajaukums.

Atbilstoši pieņemtajiem noteikumiem pasākumu, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu, varēs apmeklēt tās personas, kuras ir vakcinējušās pret Covid-19, pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19, pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs vai pēdējo 6 stundu laikā ir veikušas Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs. Ierodoties būs jāuzrāda derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Pasākuma norises vietā būs jāievēro 2 metru distance, kā arī jāuzturas savā personalizētajā, pasākuma organizatoru norādītajā vietā, kurā varēs novietot savus krēslus vai pledus un piknika grozus.