Datums:
Adrese:
Kontakti:

“Tas ir katliņš brīnumjauks;
Ar divām osiņām,
Ar spožu vāciņu
Un košām puķītēm!”

Dzīvespriecīgais ezīšu tētis uzdāvina saviem ezīšiem gadatirgū iegādātu puķainu katliņu un piedzīvojumi var sākties! Kopā ar izrādes dalībniekiem – meža iemītniekiem izdzīvosim prieka mirkļus, smieklus, pārpratumus un sastapsim ļoti noderīgas pamācības. Mūzikas autore ir bijusī “Knīpas un Knauķu” vadītāja Vita Siliņa, bet teksta autore – Antra Leine. Un tieši šogad – savā 50 gadu jubilejā, “Knīpas un Knauķi” ar prieku šo izrādi dāvina visiem Latvijas bērniem ar ģimenēm.

Atbilstoši pieņemtajiem noteikumiem pasākumu, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu, varēs apmeklēt tās personas, kuras ir vakcinējušās pret Covid-19, pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19, pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs vai pēdējo sešu stundu laikā ir veikušas Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs. Ierodoties būs jāuzrāda derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Pasākuma norises vietā būs jāievēro divu metru distance, kā arī jāuzturas savā personalizētajā, pasākuma organizatoru norādītajā vietā, kurā varēs novietot savus krēslus vai pledus un piknika grozus, atzīmē pašvaldībā.