Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieejas maksa uz koncertu 10 eiro, ar Siguldas ID karti 8 eiro. Biļetes pieejams Mālpils Kultūras centrā pie klientu apkalpošanas speciālista un Biļešu paradīzes kasēs!

Biļetes

Ansamblis Trio Tresensus un dzejnieks, filozofs Ilmārs Šlāpins aicina klausītājus baudīt mūzikas un dzejas harmoniju, jaunākās paaudzes latviešu komponistu oriģinālmūzikas un tekstu mijiedarbi, parādot, cik dažāda, daiļa un emocionāli dziļa ir jauno komponistu un rakstnieku daiļrade.

Koklētāja Līga Griķe, saksofonists Aigars Raumanis un sitaminstrumentālists Uģis Upenieks šim koncertam piemeklējuši daudzveidīgus mūsdienu latviešu kamermūzikas skaņdarbus- Amsterdamas konservatorijas studentes Elizabetes Beātes Rudzinskas kontrastiem pilnais darbs “Atmošanās”, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studenta Renāta Cvečkovska tango Oskara Stroka piemiņai “Souvenir de Dwinsk”, Laura Gata Žarinova sentimentālo noskaņu ciklu “Pieces” un divu talantīgu džeza mūziķu opusus – Ērika Mieža “Inner Voices” un Edgara Cīruļa jaundarbu.

Programmā arī Aigara Raumaņa ritmiskais opuss “O Peixe” un Andra Vecumnieka pārpasaulīga miera ieskautais darbs “Šūpuļdziesma”. Dzejnieka Ilmāra Šlāpina interpretācijās teksti no krājumiem “Es nemāku, komatus” un “Never” vīsies, sarunāsies un rotaļāsies ar mūziku. «Es nemāku, komatus» ir publicista Ilmāra Šlāpina otrais dzejas krājums, un tam dots apakšvirsraksts «Dzejoļi grūti audzināmiem bērniem». Neslēpjoties aiz vieglās valodas, dzejoļi runā par sāpīgo, svarīgo un to, cik grūta ir atklāta saruna starp pieaugušo un bērnu.

Saistītā informācija

Skulmju dzimtas mājas ekspozīcija