Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena 12 – 20 eiro

Biļetes

Mūzikls ģimenei jeb muzikālā piedzīvojumu spēle «Karlsons» pēc Astrīdas Lindgrēnes leģendārās grāmatas un Ārnes Oita mūzikla motīviem atgriežas uz skatuves.
Lomās: Kārlis Rūtentāls, Megija Krista Strautmane, Laura Purena-Kancāne, Tatjana Kalniņa vai Sabīne Krilova, Anastasija Dolgoņenko vai Elīna Avotiņa, Patrīcija Kozlovska vai Henrijs Kozlovskis, Elīna Bojarkina vai Sandija Dovgane, Inmārs Sikle, Adams Vaicis, Mārtiņš Gailis vai Dāvids Loks un arī instrumentālā grupa džeza pianista Madara Kalniņa vadībā.
Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta» ir aizraujošs stāsts par pieaugušo un bērnības pasauli. Par daudzveidīgo, krāsaino fantāzijas pasauli, kurā mēs visi dzīvojam. Izrāde domāta tiem, kuri nav aizmirsuši savu bērnību, savus sapņus. Tātad – mums visiem. Spēle būs šī muzikālā iestudējuma būtība: kurš kuru pārspēs, pārspēlēs? Vai iespējama šo divu pasauļu satikšanās – kaut vai spēlē, fantāzijās? Dzīves spēlē? Noteikti! Ja abas šīs pasaules vieno sapnis. Sapnis, kura aizsākums ir bērnībā.
Karlsons lido atkal, un piedzīvojumi turpinās! Lai arī vecāki Brālītim nopērk suni, lai viņš nejustos vientuļi, tik un tā Karlsons ir daudz labāks rotaļu biedrs, jo viņš allaž ir brīvs, neatkarīgs, pārdrošs un gatavs draiskulībām. Spēlei un improvizācijai ir viens dzinējspēks – akumulēt enerģiju un prieku gan spēlētājos, gan skatītājos. «Es gribu priecāties, citādi nepiedalos,» saka Karlsons. Izrādes veidotāji aicina līdzdarboties bulciņu dzīrēs, spokoties, lidot un palaidņoties kopā ar Karlsonu un Brālīti!
««Karlsons» ir aizraujoša, asprātīga muzikāla piedzīvojumu spēle par pasauli ar noslēpumu, jo daudzi ir mēģinājuši minēt Karlsona mīklu – kas viņš īstenībā ir: Brālīša fantāzija vai tiešam reāla būtne? Īsta pasaku grāmata, kā formulējis Ērihs Kestners, kura domāta bērniem no astoņiem līdz astoņdesmit gadiem. Mēs izrādē esam pieturējušies pie šīs domas,» saka izrādes režisors Valdis Lūriņš, piebilstot, ka interesanti būs gan vismazākajiem, gan arī pieaugušajiem.

Izrādi veidojuši: režisors Valdis Lūriņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks. scenogrāfs Oskars Dreģis, kostīmu māksliniece Juta Ķimmenīte, muzikālais vadītājs Madars Kalniņš. Mākslinieciskā vadītāja un producente – Agija Ozoliņa-Kozlovska.