Datums:
Adrese:
Kontakti:
Biļetes

Visi mūsu tautas raksti un spēks ir mūsos pašos! Aicinām uz neparastu Vecgada koncertu, kurš sola bagātīgu iedvesmas un pozitīvas enerģijas lādiņu – tā, lai spēka pietiek visam nākamajam gadam!

Koncerta programmā – džeza un folkloras sinerģijas inspirētas tautasdziesmu apdares un oriģinālkompozīcijas mīsies ar mūziķu izvēlētām latviešu komponistu melodijām “AKA” lasījumā. 

“AKA” apvienojušies džeza mūzikas lielmeistari Atis Andersons (Hamonda ērģeles) un Kaspars Kurdeko (sitamie instrumenti, perkusijas), kuru vārdi labi pazīstami Latvijā un ārpus tās, un jaunā dziedātāja Aleksandra Špicberga. Koncertprogrammā DAINU PARAFRĀZES apvienībai pievienojies soloģitārists Teodors Kerimovs. 

“AKA” apzināti veidojusies kā brīva telpa pieredzē balstītu jaunu muzikālu risinājumu meklējumiem. Apvienībā “AKA”, līdzīgi kā ūdenskrātuvē, kopā satecējušas mūziķu atšķirīgās pieredzes, dažādie mūzikas un spēles stili un pieejas. Līdzīgi kā akas rok tik ilgi, līdz tiek atrasts nevainojami skaidrs, tīrs ūdens – tā arī mūziķi savos meklējumos nebaidās “rakt dziļi” – un, meklējot pēc jaunā, pievērsušies saknēm – latviešu tautas dainām, kā neizsmeļamai melodikas, lirikas un vieduma krātuvei.