Tuvākais datums:
Visi datumi:
  • 18. March, Saturday , 14.00
  • 18. March, Saturday , 18.00
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

No 18.00 EUR

Biļetes

Es gribu dejot
Nestāstot to
Jo visu, ko jūtu
Jāizdejo

/Agris Daņiļevičs/

Koncertuzvedums – veltījums mīlestībai.

Mīlestību nevar izstāstīt. To var izdzīvot, izsāpēt, izpriecāt, izdziedāt, izdejot. Mums katram ir šūpulī ielikta sava Mīlestība, savs sapnis par mīlestību un ceļš pie tās.

Horeogrāfs Agris Daņiļevičs sava jubilejas gada ieskaņā saviem draugiem un talanta cienītājiem ir sagādājis pārsteigumu! Viņš ir gatavs atklāt vēl kādu savu aizraušanos, ko līdz šim turējis noslēpumā – aicinājumu izteikt dzejas rindās savas sajūtas, savas pārdomas, ilgas un pieredzēto.

Agra Daņiļeviča mīlestībai veltītā dzeja sasauksies ar deju, kaisles pilnās spāņu mūzikas ritmiem un smeldzīgo liriku. Mūzika, deja un dziesma izdejos un izdziedās mīlestības stāstus, tos … nestāstot.

Koncertā skanēs dziesmas no Federiko Garsija Lorkas (Federico García Lorca) un Manuela de Falja (Manuel de Falla) cikliem, Isaaka Albenisa (Isaac Albéniz) klavieru svīta, Federiko Moreno Torroba (Federico Moreno Torroba) skaņdarbi ģitārai, Hoakina Rodrigo (Joaquín Rodrigo) opusi ģitārai, klavierēm un balsij.

Piedalās:
Agris DAŅIĻEVIČS – dzeja un horeogrāfija, Aleksandra ŠPICBERGA – balss un deja, Kristīne ŠMITE – klavieres, Vladimirs KUDRINS – ģitāra, Paulis BĀRZDIŅŠ – deja

Programmā:
Spāņu kamermūzika, deja un Agra DAŅIĻEVIČA dzeja autora lasījumā.