Datums:
Adrese:
  • Lēdurgas kultūras nams, Emiļa Melngaiļa iela 2, Lēdurga, Siguldas novads
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

12 EUR

ar Siguldas novada ID karti 10 EUR

16. aprīlī plkst. 16.00 Lēdurgas Kultūras namā norisināsies koncerts “Olga Rajecka un draugi”. Koncertā kopā ar Latvijā iemīļoto un populāro dziedātāju Olgu Rajecku uzstāsies Tomass Ančs, Jānis Miltiņš, kā arī vidējās paaudzes deju kolektīvs “Madara”, “Lēdurga”, “Sidrabiņi” un “Ķimelītis”.

Koncertā varēs dzirdēt visu laiku labākās Olgas Rajeckas dziesmas un citus iemīļotus skaņdarbus, tāpat klātesošos priecēs deju kolektīvu priekšnesumi.

Biļetes iespējams iegādāties Lēdurgas Kultūras namā, zvanot uz tālruņa numuru 27744030. Atgādinām, ka Siguldas novada ID kartes atlaide tiek piemērota, pērkot biļetes uz pasākumiem iepriekšpārdošanā, pasākuma dienā biļetes cenai šī atlaide netiks piemērota.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv